خدمات سپیدار۱۳۹۸-۴-۱۶ ۱۴:۵۱:۳۷ +۰۴:۳۰

کارتن و جعبه

تولید انواع کارتن و جعبه محصول نهایی و فرایند پایانی چرخه بازیافت کارتن و کاغذ در گروه تولیدی سپیدارکارتن می‌‌باشد. کارتن یا جعبه در چهار نوع دایکاتی عادی، مقوایی، لمینتی و با طراحی و چاپ بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون و طبق سفارشات در دو حات تولید و ارائه می‌‌گردد:

کارتن سه لایه و پنج لایه

ورق کارتن به صورت گستره و در انواع سه لا و پنج لا با‌تر کیب انواع کاغذهای مختلف و مورد نیاز داخلی و خارجی با ضخامت‌‌ها و استحکام متفاوت که در سه لایه یک و پنج لایه دو به صورت اشکال منظم هندسی کنگره‌ای یا کروگیت شده که به ترتیب با علائم اختصاری E فلوت ، B فلوت ، C فلوت و A فلوت که از راست به چپ ضخامت و حجم آن افزایش می‌‌یابد نشان داده می‌‌شوند. فراخور نوع محصول نهایی جعبه و کارتن از لحاظ کیفیت، ابعاد و ضخامتهای مختلف و مورد نیاز، نوع کاغذ مصرفی، عرض کاغذ مصرفی، گرماژ کاغذ مصرفی، تعداد لایه‌‌ها و ترکیب و نحوه‌ی چیدمان کاغذ‌‌ها تعیین و متناسب با آن تولید گستره ورق انجام می‌‌پذیرد.

چاپ فلکسو

چاپ فلکسو نوعی چاپ رایج است که در آن یک صفحه انعطاف پذیر به نام کلیشه و از جنس ژلاتین با ورق کارتن تماس دارد. این روش به دلیل قابلیت انعطاف کلیشه، فلکسو نام گرفته است. از چاپ فلکسو به صورت گسترده جهت بسته بندی مواد غذایی استفاده می‌‌شود. شرکت سپیدارکارتن با برخورداری از دستگاه‌های مدرن چاپ فلسکو که دارای سیلندرهای آنیلوکس می‌‌باشند توانایی تولید انواع کارتن با کیفیت بالا در تعداد زیاد را دارا می‌‌باشد.

چاپ لمینت

ابتدا به وسیله دستگاه افست، طرح مورد نظر چاپ شده و سپس با چسب سیلیکات (ممکن است از چسب چوپ‌هم استفاده شود ) و توسط دستگاه لمینت، پوستر چاپ شده روی کارتن چسبانده می‌‌شود. پس از این مرحله، فرایند تولید روی مقوا آغاز می‌‌گردد. به این تکنیک به دلیل اینکه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می‌‌پوشاند لمینت می‌‌گویند . شرکت سپیدارکارتن با بهره گیری از دستگاه‌های لمینت (اتوماتیک- نیمه اتوماتیک ) و لمینت دستی و برخورداری از دایکات فکی قابلیت تولید سریع کارتن با کیفیت را در ابعاد مختلف دارا می‌‌باشد.

هارد باکس

کوشش ما در تولید انواع جعبه و از جمله هارد باکس، معطوف به برقراری هماهنگی بین وزن “برند” و نام کسب‌ و کارتان از یک‌سو با جلوه‌ی محصول شما در نزد مشتریانتان از سوی دیگر است. تبدیل کردن بسته‌بندی به یک مزیت رقابتی و ایفای نقش بازاریابی توسط بسته‌بندی خلاقانه در قالب هارد باکس‌های لوکس و وزین، شیوه‌ی “گروه تولیدی سپیدار کارتن” است.

ویژگی هاردباکس‌های تولیدی سپیدار کارتن
شکیل بودن و زیبایی تا حد شخصی‌سازی
سرعت تحویل سفارش
قیمت مناسب
اطلاع به مشتری از نحوه‌ی انجام کار

طراحی

بزرگان گفته‌اند که “هنر، کلید درک زندگی است” و بر همین اساس، طراحی صحیح و هنرمندانه‌ی بسته‌بندی، کلید درک و پسند محصول شما نیز خواهد بود.
“گروه تولیدی سپیدار کارتن” با طراحی خلاقانه‌ی انواع کارتن– جعبه و هارد باکس، ۳ امتیاز مهم را برای محصول شما به ارمغان می‌آورد:
۱- انتقال درست اطلاعات و مزایای محصولاتتان به مشتریان
۲- تصویرسازی از “برند” و نام تجاریتان در ذهن مخاطبان
۳- ارتقاء بازاریابی شما.
ما برای رسیدن به اهداف ذکر شده، از طریق طراحی خلاقانه‌ی انواع کارتن، جعبه و هارد باکس، ۴ تواناییمان را به محصولاتتان اضافه می‌کنیم:
۱- شفافیت دیداری محصول
۲- حفاظت بهداشتی۳
-حفاظت فیزیکی
۴-ایجاد تمایز با رقبایتان!
•طراحی خلاقانه‌ی “کارتن‌ برگردان معکوس”، ” کارتن با برگردان‌های مقابل‌هم (کارتن چندکاره) “، ” کارتن‌ جعبه‌ای برای انواع کالاها ” و” کارتن شش ضلعی”، جهت استفاده در بسته‌بندی محصولات متنوعی مانند: بسته‌بندی‌های نرم‌افزاری، هدیه‌های لوکس، دارو، لوازم آرایشی بهداشتی، مواد غذایی و…
•طراحی خلاقانه‌ی انواع جعبه‌های مرتبط با فرم‌های مختلف مانند جعبه‌ دسته‌دار- جعبه‌ دوتکه- انواع جعبه‌ شکلات و جعبه‌های تزیینی خاص و هارد باکس و نیز جعبه‌های مخصوصِ مناسبت‌هایی مانند عید نوروز و سایر مناسبت‌ها.
ما با طراحی خود سهولت حمل ونقل، اشغال کم‌ترین فضای انبارداری و بسته بندی پایدار(Sustainable Packaging) را نیز ممکن می‌سازیم. القای حس سلامت محصول و مدرن و معتبر بودن سازنده‌ی آن به مشتریانتان، بخشی جدایی ناپذیر از ویژگی‌های طراحی “گروه تولیدی سپیدار کارتن” است.

نمونه کارها
بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است