کارتن و جعبه

تولید انواع کارتن و جعبه محصول نهایی و فرایند پایانی چرخه بازیافت کارتن و کاغذ در گروه تولیدی سپیدارکارتن می باشد. کارتن یا جعبه در چهار نوع دایکاتی عادی، مقوایی، لمینتی و با طراحی و چاپ بسیار متنوع و در ابعاد گوناگون و طبق سفارشات در دو حات تولید و ارائه می گردد:

حالت اول

در این حالت مشخصات فنی ، کیفی و ابعاد مورد نظر توسط مشتری اعلام گشته تا نمونه اولیه تهیه و پس از تأیید نهایی توسط مشتری ، تولید انبوه در اسرع وقت انجام پذیرد.

حالت دوم

در این حالت نمونه دریافتی از مشتری توسط کارشناسان مجرب سپیدارکارتن بررسی و تحلیل گردیده تا صورت برداری جزئیات انجام پذیرفته و نتیجه آن جهت تولید انبوه به تأیید مشتری برسد.

پس از طی مراحل فوق صورت جزئیات به عنوان برنامه تولید به واحد تولید ورق کارتن یا مقوا ارائه شده تا نسبت به تولید گستره ی ورق و مقوای مورد نیاز اقدامات لازم به عمل آید. نهایتاً پس از تحویل گستره ورق یا گستره ی مقوا از واحد های مربوطه، متناسب با نوع کارتن و جعبه ی درخواستی، دستگاه های مرتبط تعیین تا مراحل تولید و بسته بندی انجام و محصول نهایی پس از آماده سازی به آدرس خریدار بارگیری و ارسال گردد.

ورقه های ۳ لایه و ۵ لایه

ورق کارتن به صورت گستره و در انواع سه لا و پنج لا با تر کیب انواع کاغذهای مختلف و مورد نیاز داخلی و خارجی با ضخامت ها و استحکام متفاوت که در سه لایه یک و پنج لایه دو به صورت اشکال منظم هندسی کنگره ای یا کروگیت شده که به ترتیب با علائم اختصاری E فلوت ، B فلوت ، C فلوت و A فلوت که از راست به چپ ضخامت و حجم آن افزایش می یابد نشان داده می شوند. فراخور نوع محصول نهایی جعبه و کارتن از لحاظ کیفیت، ابعاد و ضخامتهای مختلف و مورد نیاز، نوع کاغذ مصرفی، عرض کاغذ مصرفی، گرماژ کاغذ مصرفی، تعداد لایه ها و ترکیب و نحوه ی چیدمان کاغذ ها تعیین و متناسب با آن تولید گستره ورق انجام می پذیرد.

چاپ فلکسی

چاپ فلکسی نوعی چاپ رایج است که در آن یک صفحه انعطاف پذیر به نام کلیشه و از جنس ژلاتین با ورق کارتن تماس دارد. این روش به دلیل قابلیت انعطاف کلیشه، فلکسی نام گرفته است. از چاپ فلکسی به صورت گسترده جهت بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود. شرکت سپیدارکارتن با برخورداری از دستگاه های مدرن چاپ فلسکی که دارای سیلندرهای آنیلوکس می باشند توانایی تولید انواع کارتن با کیفیت بالا در تعداد زیاد را دارا می باشد.

چاپ لمینت

ابتدا به وسیله دستگاه افست، طرح مورد نظر چاپ شده و سپس با چسب سیلیکات (ممکن است از چسب چوپ هم استفاده شود ) و توسط دستگاه لمینت، پوستر چاپ شده روی کارتن چسبانده می شود. پس از این مرحله، فرایند تولید روی مقوا آغاز می گردد. به این تکنیک به دلیل اینکه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می پوشاند لمینت می گویند . شرکت سپیدارکارتن با بهره گیری از دستگاه های لمینت (اتوماتیک- نیمه اتوماتیک ) و لمینت دستی و برخورداری از دایکات فکی قابلیت تولید سریع کارتن با کیفیت را در ابعاد مختلف دارا می باشد.

هاردباکس

کوشش ما در تولید انواع جعبه و از جمله هارد باکس، معطوف به برقراری هماهنگی بین وزن "برند" و نام کسب‌ و کارتان از یک‌سو با جلوه‌ی محصول شما در نزد مشتریانتان از سوی دیگر است. تبدیل کردن بسته‌بندی به یک مزیت رقابتی و ایفای نقش بازاریابی توسط بسته‌بندی خلاقانه در قالب هارد باکس‌های لوکس و وزین، شیوه‌ی "گروه تولیدی سپیدار کارتن" است.

ویژگی هاردباکس های تولیدی سپیدار کارتن
شکیل بودن و زیبایی تا حد شخصی‌سازی
سرعت تحویل سفارش
قیمت مناسب
اطلاع به مشتری از نحوه‌ی انجام کار