//طرح جدیدی از کارتن‌های دسته‌دار | ابتکاری از یک شرکت آبمیوه سازی

طرح جدیدی از کارتن‌های دسته‌دار | ابتکاری از یک شرکت آبمیوه سازی

طرح جدیدی از کارتن های دسته دار | ابتکاری از یک شرکت آبمیوه سازیReviewed by زهرا فراهانی on Jul 13Rating: 4.0طرح جدیدی از کارتن های دسته دار

طرح جدیدی از کارتن‌های دسته دار

همانطور که قبلا‌هم گفتیم آسان بودن حمل و نقل یکی از ویژگی‌های مهم بسته‌های امروزی است. زیرا مشتریان به دنبال بسته‌هایی با این ویژگی‌ها هستند. یکی از شرکت‌های تولید‌کننده نوشیدنی در کانادا از این ویژگی استفاده کرده است و دست به تولید کارتن‌های دسته دار با ظرفیت ۶ آبمیوه در سایز بزرگ زده است. این طراحی در نوع خود منحصر به فرد است.

Anne Marie Mohan، مدیر اجرایی این شرکت تولیدی می‌گوید:

این ایده بسیار خلاقانه اجرا شده است زیرا برای طراحی آن از اجزاء و مواد اولیه متناسب با کارتن آبمیوه‌ها استفاده شده است و پلاستیک و دیگر مواد اولیه در آن به کار نبرده‌اند.

طراحی این کارتن‌های دسته‌دار به این صورت است که در واقع دو کارتن با ظرفیت ۶ آبمیوه به‌هم متصل هستند و دسته کارتن‌هم به وسیله چسب به فضای داخلی جعبه متصل شده است. در داخل این کارتن‌های دسته دار از جایگاه‌های اختصاصی برای جایگذاری جعبه‌های آبمیوه‌ها استفاده شده است.

هنگام ساخت جعبه تمام مراحل به صورت اتوماتیک و با دستگاه انجام می‌شود؛ اما در مرحله آخر، دسته کارتن به صورت دستی متصل می‌شود. از آنجایی که این دسته قرار است وزن ۱۲ نوشیدنی در اندازه‌های بزرگ را تحمل کند، می‌بایست به اندازه کافی تحمل داشته باشد؛ به همین دلیل‌هم برای طراحی آن از چندین لایه کارتن استفاده شده است تا مقاومت بیشتری داشته باشد.

120

همچنین طراحی آن به گونه‌ای است که تا مرکز جعبه اولی پایین آمده و به جعبه پایه‌هم متصل می‌باشد. طراحی گرافیکی کارتن‌های دسته دار‌هم به گونه‌ای است که در ۶ رنگ مختلف و با طرح‌های تبلیغاتی متنوعی تولید شده‌اند.

طرح جدید کارتن دسته دارهمانطور که در تصویر‌هم مشخص است، این جعبه قابلیت حمل آسان‌تری دارد و طوری طراحی شده تا مشتری بتواند همزمان تعداد آبمیوه‌های بیشتری را در جعبه‌ای با حجم یک بسته حمل نماید. دسته‌ای‌هم که برای آن طراحی شده است عملیات حمل را بسیار آسان‌تر می‌کند.

۱۳۹۷-۷-۵ ۱۳:۵۳:۲۸ +۰۳:۳۰۲۳ تیر ۱۳۹۵|

2 نظرات

  1. h@J ۲۷ تیر ۱۳۹۵ در ۱۵:۰۰ - پاسخ دادن

    کاش توی مقاله های که میذارین عکس نمونه های کاری خودتونم بودم

  2. 741 ۲۷ تیر ۱۳۹۵ در ۱۵:۰۲ - پاسخ دادن

    جنس کارتن هایی که برای نوشیدنی ها استفاده میشه چی هست؟

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است