//جعبه‌های مقوایی موج‌دار با ابعاد و چاپ کاملاً اختصاصی و سفارشی

جعبه‌های مقوایی موج‌دار با ابعاد و چاپ کاملاً اختصاصی و سفارشی

کارشناسان حرفه‌‌ای و زبده ما جعبه‌های مقوایی شما را با بهایی کاملاً منطقی و مقرون به صرفه و همان‌گونه که شما خواسته‌اید، طراحی می‌کنند. کافیست با تماس تلفنی و یا ایمیل با نمایندگان با تجربه و کاربلد سپیدار کارتن تماس بگیرید تا از کیفیت بی‌‌نظیر خدمات ما بهره‌مند شده و جعبه‌ای کاملاً سفارشی و اختصاصی برای محصولات خود داشته باشید.

جعبه‌های مقوایی موج دار یک روش کلاسیک بسته بندی است که دوام و کارایی و تنوع را برایتان به ارمغان می‌آورند. کیفیت جعبه‌‌‌‌های مقوایی تولید شده توسط سپیدار کارتن و قیمت‌های قابل رقابت و مقرون به صرفه ما زبانزد خاص و عام است. جعبه‌های سفارشی و اختصاصی ما بسیار متنوع بوده و نمی‌توان برای کاربردهای آن محدودیتی قائل شد. جعبه‌های پرینت گرفته شده Sepidar Carton را می‌توان به مصرف شخصی و تجاری رساند. به ما اعتماد کنید، ما می‌توانیم تمامی نیازهای ریز و درشت شما را پاسخگو باشیم.

جعبه مقوایی

جعبه مقوایی موج‌دار چیست؟

جعبه‌های موج دار شکل کلاسیک جعبه‌ مقوایی به شمار می‌روند که بدون تردید در گوشه و کنار زیاد با آن مواجه شده‌اید. دلیل رواج و محبوبیت این جعبه‌‌ها تنوع، کارآیی و دوام بالایشان می‌باشند. ما در طراحی جعبه‌های مقوایی حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم؛ شما می‌توانید جعبه موردنظرتان را کاملاً باب میل و سلیقه خود طراحی کرده، لوگو، طرح یا متن دلخواهتان را بر روی آن درج کنید. جعبه‌های مقوایی موجدار بسیاری از نیازهای بسته بندی شما را برآورده می‌سازند و از این رو یک روش مطمئن و قابل اعتماد به شمار می‌روند. گزینه‌های متنوعی پیش رویتان قرار گرفته و می‌توانید از میان آن‌ها یکی را برگزینید. جعبه‌های شکاف دار معمولی و کلاسیک از دیرباز کارآیی و دوام خود را در مقوله حمل و نقل و انبار کردن اجناس به اثبات رسانده‌اند. با این حال نمونه‌هایی با طراحی پیچیده‌تر و حرفه‌ای نیز موجودند که می‌توانند مطابق و متناسب با نیاز و خواست شما طراحی شوند.

استفاده اختصاصی از جعبه‌های مقوایی موج دار

با توجه به تنوع بسیار بالای جعبه‌های مقوایی، شما می‌توانید گونه‌ای را انتخاب کنید که مطابق و متناسب با نیازهای شماست. به دنبال جعبه‌ای هستید که بتوان آن را به راحتی انبار کرد و بر روی‌هم انباشت؟ ما نمونه‌های فوق العاده‌ای برایتان سراغ داریم. نگران نحوه سرهم بندی کردن جعبه ها هستید و به دنبال گزینه‌ای می‌گردید که بتوان خیلی سریع و راحت آن را مونتاژ کرد و در عین حال کارآمد و مفید باشد؟ ماورای نیازهایتان را فراهم می‌آوریم. مهم نیست در پی چه نوع جعبه‌ای هستید، ما در سپیدار کارتن هر آنچه نیاز دارید را عرضه می‌کنیم. از این بهتر می‌خواهید؟ جعبه‌های مقوایی موج دار شما را کاملاً منحصر به فرد طراحی می‌کنیم و به اهداف و آرمان‌هایتان جامه عمل می‌پوشانیم. هنر طراحی را با مرغوب‌ترین مواد اولیه و روش‌های قابل اعتماد تولید تلفیق می‌کنیم. باور کنید تولید جعبه سهل‌ترین و پیش پا افتاده‌ترین بخش کار ما تلقی می‌شود.

۱۳۹۷-۷-۵ ۱۰:۴۰:۳۶ +۰۳:۳۰۳ مهر ۱۳۹۵|

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است