//گام آخر برای خلق تجربه ماندگار گشودن بسته بندی یک برند

گام آخر برای خلق تجربه ماندگار گشودن بسته بندی یک برند

منابعی برای اختصاصی کردن بسته بندی های یک برند

اگر می‌خواهید تجربه‌ای ماندگار از بسته بندی یک محصول و برند را در ذهن مشتریان خود حک کنید، نگاهی به لیست زیر بیندازید تا با بهترین تولیدکنندگان کارتن و موارد مربوط به بسته بندی آشنا شوید:

هزینه تولید بسته بندی منحصر به فرد و اختصاصی برای یک برند و خلق تجربه ای شیرین و به یادماندنی از باز کردن این بسته بندی

یکی از مهم ترین دغدغه هایتان به هنگام طراحی بسته بندی منحصر به فرد می‌بایست هزینه های مربوط به تولید بسته بندی مختص برندتان باشد. این هزینه‌‌ها شامل صرف زمان و پول می‌شود. بر حسب حجم متوسط سفارشات و نرخ سود خود، باید ببینید از پس کدام گزینه‌‌ها بر می‌آیید و کدام یک از‌آنها ارزش و اهمیت بیشتری برای شما و مشتریانتان دارند. داشتن جعبه های اختصاصی پرهزینه ترین راه برای خلق یک تجربه ماندگار و بی نظیر به شمار می‌رود.

اما می‌توانید برای شروع کار حجم سفارش خود را تا ۵٠٠ جعبه کاهش دهید که در این صورت بهای هر جعبه بین ۲٫۵ تا ۵ دلار خواهد بود. کمی خلاقیت به خرج دهید تا با کمترین هزینه بهترین نتیجه را به دست آورید. می‌توانید جعبه های خوش نقش و نگار و از پیش طراحی شده شرکت هایی همچون Uline را خریداری کنید. این جعبه‌‌ها در حجم کم، با قیمت های مناسب قابل سفارش می‌باشند، حداقل حجم سفارش این شرکت‌‌ها ۵٠ جعبه و بهای هر جعبه ۲٫۵ دلار است.

می‌توانید در سایت AliExpress جعبه های متنوع و خوش رنگ و لعاب مشابهی را با قیمت ٣٩ سنت و تعداد ناچیز ۵٠ عدد تهیه کنید. این سایت سفارش مشتریان اغلب کشورهای دنیا را به صورت رایگان ارسال می‌کند. اگر در اندیشه تجربه ای خاص‌تر هستید می‌توانید روی کمک استیکرهای مزین به آرم و لوگوی خودتان حساب باز کنید. این استیکرها را می‌توانید از Sticker Giant و شرکت های مشابه تهیه کنید. هر قدر حجم سفارش شما برای اقلام مختلف بسته بندی بیشتر باشد، هزینه تمام شده تان کمتر خواهد بود. با یک برنامه استراتژیک آیتم های مورد نیاز خود را مشخص کرده و حجم سفارشتان را بیشتر کنید تا هزینه هایتان کاهش یابد.

نتیجه گیری

با خلق یک تجربه خاطره انگیز و جذاب مشتریان خود را راضی و خشنود نگه می دارید و ترغیبشان می‌کنید این تجربه شیرین را با دیگران در میان گذارند، از این طریق می‌توانید وفاداری و احتمال تکرار خرید مشتریانتان را افزایش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید. در واقع شما در حال اداره کردن یک تجارت الکترونیک نیستید، بلکه مشغول ساختن برندی هستید که برای توزیع آن از کانال های تجارت الکترونیک استفاده می‌کنید.

در روزهای آتی کمی وقت بگذارید و نگاهی موشکافانه به بسته بندی های خود بیندازید. هزینه های حال حاضر، حجم متوسط سفارشات و نرخ سود خود را برآورد کنید تا ببینید چه کنید تا تجربه ای بهتر و شیرین‌تر در ذهن مشتریان رقم زده و‌آنها را متقاعد سازید دوباره از شما خرید کنند و تجربه خرید از شما را در کوی و برزن جار زنند.

۱۳۹۷-۷-۵ ۱۰:۳۵:۴۹ +۰۳:۳۰۵ مهر ۱۳۹۶|

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است