//تأثیرات بسته بندی بر روی مشتریان – اینفوگرافیک

تأثیرات بسته بندی بر روی مشتریان – اینفوگرافیک

شرکت‌‌ها برای دسترسی به مشتریان و بسط‌دادن پایگاه مصرف کنندگان خود می‌بایست استراتژی‌هایی منحصر به فرد و با کیفیت را دنبال کنند، در این مرحله است که بسته بندی محصولات اهمیت و نقش بسزایی می‌یابد. سرمایه گذاری بر روی یک بسته بندی و لیبل درخور توجه و متفاوت یک حرکت بازاریابی هوشمندانه و بجا برای برندسازی شرکت‌هایی به شمار می‌رود که قصد رقابت با پیشگامان ابرقدرت و بنام صنعت خود را دارند.

بسته بندی می‌تواند تا حد زیادی تجربه مشتریان از یک برند را تحت الشعاع قرار دهند. بسته بندی‌های به درد نخور یا بدترکیب و زمخت، منسوخ و از رده خارج شده‌اند و صنایع مختلف تمام تمرکز و توان خود را به کار گرفته‌اند تا یک بسته بندی خاص و تحسین برانگیز ارائه دهند، آمار و ارقام حاکی از آن است که یک بسته بندی کریه منظر نتیجه‌ای جز از دست‌دادن مشتریان بالقوه در بر نخواهد داشت. بسته بندی بر روی میزان رضایت مشتریان از یک محصول و رفتار‌آنها به هنگام خرید تأثیر می‌گذارد و به مشتریان در سطح بازارهای بین المللی انگیزه خرید محصولاتتان را تزریق می‌کند، بنابراین به کارگیری تکنیک‌های درجه یک بسته بندی بر عملکرد و سرنوشت یک محصول در بازار و مقبول افتادن آن در میان مصرف کنندگان الزامی و اجتناب ناپذیر بوده و مزایای بسیاری برای شرکت‌‌ها به همراه خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر با ما شرکت کارتن سازی سپیدارکارتن همراه باشید و اینفوگرافیک زیر را با دقت مطالعه کنید، این اینفوگرافیک براساس پژوهش‌‌ها و تحقیقات امسال پژوهشگران تهیه و تنظیم شده است.

 

تاثیر بسته بندی-اینفوگرافیک

۱۳۹۷-۷-۵ ۱۰:۳۵:۳۶ +۰۳:۳۰۲۰ مهر ۱۳۹۶|

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است