//کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی

کارتن اثاث کشی برای بسته بندی وسایل مختلف به کارتن‌هایی با سایزهای متفاوت نیاز خواهید داشت و باید مجموعه‌ای از کارتن‌های مقوایی در سایز‌های مختلف را تهیه کنید:

  • کارتن‌های مقوایی کوچک که برای بسته بندی اجسام سنگینی همچون کتاب، ابزار، اشیاء شکننده (مثل لیوان، تابلوهای نقاشی و آثار هنری) ایده‌آل می‌‌باشند.
  • کارتن اثاث کشی یا سایز متوسط که برای بسته بندی لباس، کفش، اسباب بازی ها، لوازم الکترونیکی و وسایل پخت و پز مناسب می‌‌باشند.
  • کارتن‌های مقوایی بزرگ که می‌‌توان از آن‌‌ها برای بسته بندی بالشت، پتو، تشک و سایر وسایل سبک بهره گرفت.

کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی

کارتن‌های مقوایی مخصوص اسباب کشی

ممکن است کارتن‌های مقوایی استاندارد و معمولی به حد کافی محکم و بادوام نبوده یا صدمه دیده باشند، در نتیجه نتوانند آن گونه که باید و شاید از دارایی‌های گرانمایه و آسیب پذیر شما محفاظت کنند. در چنین شرایطی است که کارتن اسباب کشی به دادتان می‌‌رسد؛

  • کارتن‌های مخصوص جا به جا کردن لباس‌‌ها که به مانند یک کمد لباس طراحی شده اند.
  • کارتن اثاث کشی مخصوص بسته بندی بشقاب و ظروف آشپزخانه که بسیار محکم و با دوام بوده و منحصراً برای بسته بندی اشیاء شکننده طراحی شده اند.
  • کارتن‌های مخصوص بسته بندی آینه و تابلو که قالب بدنه آن‌‌ها مطابق با ابعاد و شکل قاب تابلوهای نقاشی، آینه‌های بزرگ و سایر آثار هنری طراحی شده‌اند و برای سالم ماندن قابشان ضربه گیرهایی درون این کارتن‌‌ها تعبیه شده است.

از دیگر کارتن‌های استاندارد مخصوص اسباب کشی می‌‌توان به کارتن‌های مخصوص بسته بندی فایل، لامپ و سایر وسایل ریز و درشت اشاره داشت که می‌‌توانند تمامی نیازهای شما را در این زمینه مرتفع سازند.

۱۳۹۷-۶-۶ ۱۲:۱۴:۱۸ +۰۴:۳۰۲۳ خرداد ۱۳۹۷|

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است