//کارتن‌های اسباب کشی را باید از کجا تهیه کرد؟

کارتن‌های اسباب کشی را باید از کجا تهیه کرد؟

جعبه اثاث کشی

جعبه اثاث کشی در اسباب کشی باید پیش از هر کاری به فکر تهیه کردن کارتن اسباب کشی باشید تا بتوانید در اولین فرصت پروژه بسته بندی وسایل را کلید بزنید. اگر کارها را به دقیقه ۹۰ موکول کنید، دچار استرس نخواهید شد و می‌‌توانید در کمال آرامش به کار بسته بندی و اسباب کشی بردازید و همه کارها را با دقت و توجه زیاد سر و سامان دهید.

اهمیت کارتن اسباب کشی

می توانید از شرکت‌های فعال در زمینه جعبه اثاث کشی ، اداره پست، تولید کنندگان کارتن‌های مقوایی یا سایر فروشگاه‌های محلی کارتن بسته بندی نو و دست نخورده خریداری کنید، یا کارتن‌های مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. قیمت‌‌ها را با‌هم مقایسه کنید و ببینید کدام فروشنده پیشنهاد بهتری برایتان دارد و تخفیف بیشتری برایتان در نظر می‌‌گیرد تا از این راه هزینه مواد اولیه مورد نیاز برای بسته بندی اسباب و اثاثیه تان را تا جای ممکن کاهش دهید.

بهترین کارتن اسباب کشی

مهمترین مسئله در اسباب کشی  استفاده از کارتن استاندارد می‌‌باشد زیرا که در بازار انواع کارتن اسباب کسی در سایز مختلف تولید شده است از همین رو شرکت سپیدار  با توجه به نیاز مشتری اقدام به تولید کارتن اساب کشی استاندارد می‌‌کند می‌‌توانید با یک جستجو ساده در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پی به کیفیت کار ما ببرید کارتن اسباب کشی سپیدار از ۵ لایه  مقوا تشکیلب شده است و محکم و به همین امر آب به داخل آن نفوذ نمی‌‌کند این نکته بخاط این مهم می‌‌باشد که که جمع کردن وسایل منزل و قرار‌دادن‌آنها در یک کارتن محکم گه با رعایت اصول ساخته شده باشد مانع آسیب رسیدن به وسایل شما می‌‌شود

 

۱۳۹۷-۵-۹ ۱۵:۳۶:۰۴ +۰۴:۳۰۱۰ تیر ۱۳۹۷|

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است