//ترفندهایی زیرکانه و خلاقانه برای به کارگیری مجدد جعبه‌های مقوایی نوشیدنی و بسته بندی

ترفندهایی زیرکانه و خلاقانه برای به کارگیری مجدد جعبه‌های مقوایی نوشیدنی و بسته بندی

جای سس و ادویه
سس و ادویه و نی برای نوشیدنی یادتان نرود! بی‌‌تردید جعبه‌های مقوایی نوشیدنی و بستنی به هنگام پیک نیک رفتن و به راه انداختن بساط کباب می‌‌تواند حسابی به کارتان بیاید، پس بهتر است آن‌‌ها را دور نیندازید. می‌‌توانید با کمک کاغذ کادوهایی خوش نقش و نگار این جعبه‌‌ها را تزئین کرده و حال و هوایی تابستانی به جعبه مخصوص سس و ادویه تان ببخشید. در لینک زیر نحوه تزئین این جعبه‌‌ها شرح داده شده است.

جعبه لوازم طراحی و نقاشی
اگر یک هنرمند جویای نام و پر مشغله‌اید می‌‌توانید با کمک جعبه‌های مقوایی نوشیدنی و بستنی به وسایل و مدادهای مخصوص طراحی و نقاشی خود سر و سامانی بدهید. می‌‌توانید سطح بیرونی این جعبه را به یک بوم نقاشی تبدیل کرده و هنرتان را به رخ بکشید. در این ویدئو به شما خواهیم گفت که چگونه می‌‌توان با کمی کاغذ کادو و وسایل تزئینی یک جعبه مقوایی را به یک اثر هنری تبدیل کرد و یک جعبه ابزار خلاقانه و چشم نواز خلق کرد.

جعبه‌ای برای بانوانی که به تازگی مادر شده اند.
می توانید یک جعبه مقوایی نوشیدنی و بستنی را برداشته و آن را با وسایل مورد نیاز نوزادان پر کنید. می‌‌توانید سطح بیرونی جعبه را با کاغذ کادویی شیک و دوست داشتنی بپوشانید و آن را به مادری که تازه فارغ شده هدیه دهید. حتی می‌‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و یک سمت جعبه را با لوازم مورد نیاز کودک پر کنید و در سمت دیگرش وسایلی برای مادرش بگذارید، چیزهایی مثل لوازم آرایش، عطر و صابون حمام. با مشاهده این ویدئو می‌‌توانید با چم و خم طراحی این گونه جعبه‌‌ها بیشتر آشنا شوید.

جعبه‌ای برای خوراکی‌های بین راهی
بی تردید مسافرت‌های خانوادگی سرشار است از لحظات شاد و به یاد ماندنی اما گاهی اوقات طولانی شدن راه اعضای خانواده را کلافه و کسل می‌‌کند. می‌‌توانید برای طول سفر یک سری خوراکی خوشمزه آماده کنید و با خود به درون اتومبیل بیاورید و کاری کنید همه در طول راه سرحال و پر انرژی باشند. با این ترفند دیگر کودکان مدام نمی‌‌پرسند؛ پس کی می‌‌رسیم؟ چون دهانشان پر است از خوراکی‌های خوشمزه‌ای که برایشان تدارک دیده‌اید و حوصله شان به این زودی‌‌ها سر نمی‌‌رود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌‌توانید سری به لینک زیر بزنید تا ببینید برای آماده کردن این جعبه فوق العاده مفید و به درد بخور چه باید بکنید.

 

جعبه‌ای مملو از گیاهان زیبا و فرح بخش
بی تردید هر انسانی با مشاهده یک گل بی‌‌اختیار لبخند می‌‌زند و گل از گبش می‌‌شکفد. با این اوصاف اگر این همه گل و گیاه خوش منظر را کنار‌هم قرار دهید، آرامش را برای عزیزانتان به ارمغان می‌‌آورید؛ وای این گل‌‌ها برای من است؟ به نظر می‌‌رسد تزئین کردن یک جعبه نوشیدنی و بستنی و تبدیل کردن آن به یک جعبه پر از گل می‌‌تواند ایده بی‌‌نظیری برای خوشامد گفتن به همسایه جدیدمان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ساخت و تزئین این هدیه زیبا و مبتکرانه می‌‌توانید به وبلاگ زیر مراجعه کنید.
وقت آن رسیده که آستین‌‌ها را بالا بزنید و دست به کار شوید.
حال که می‌‌دانید با یک جعبه مقوایی نوشیدنی و بستنی چه کارهای خلاقانه‌ای می‌‌شود انجام داد، جای تأسف است اگر دفعه بعد که جعبه نوشیدنی تان خالی شد، آن را به درون سطل زباله بیندازید، مخصوصاً بعد از این همه زحمتی که برایتان کشیده‌اند و از نوشیدنی‌های محبوبتان نگهداری کرده اند. می‌‌توانید با تبدیل کردن آن‌‌ها به یکی از گزینه‌های فوق مسئولیت‌های جدیدی برایشان تعریف کنید و مطمئن باشید که از این پروژه جدید حسابی خوشتان می‌‌آید و از این که این جعبه باز‌هم گره‌ای از کارتان باز کرده اند، لذت خواهید برد.

۱۳۹۷-۴-۲۳ ۱۱:۲۱:۵۶ +۰۴:۳۰۲۳ تیر ۱۳۹۷|

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است