//کارتن پنج لایه

کارتن پنج لایه

کارتن پنج لایه

کارتن پنج لایه به طور گسترده مورد استفاده قرار میگیرند و کار با آن‌‌ها بسیار ساده است. تفاوت این کارتن با کارتن سه لایه در استحکام آن است. کارتن‌های سه لایه توانایی حمل بار از ۴ کیلوگرم تا ۲۰ کیلوگرم را دارند؛ در حالی که کارتن‌های ۵ لایه از ۲۰ کیلوگرم تا ۴۵ کیلوگرم ظرفیت بار دارند. از کارتن ۵ لایه به خاطر دوام بالا و فضادهی مناسب آن استفاده میشود. ویژگی کارتن ۵ لایه عبارت است از:

  • انعطاف در نگهداری اجسام سنگین و بزرگ
  • قالب‌‌ها و اندازه‌های گوناگون
  • قیمت مناسب

کارتن پنج لایه | خرید کارتن پنج لایه

جنس کارتن پنج لایه

مقوای کارتن پنج لایه از سه لایه‌ی صاف و دو لایه‌ی موج‌دار در میانه ساخته شده است. دو لایه‌ی میانی موج‌دار در این نوع از کارتن‌‌ها دارای ارتفاع متفاوتی هستند که بطور ترکیبی طبق قاعده‌ی خاص کنار‌هم قرار می‌‌گیرند مثل قرارگیری موج‌های  b + c ، b + e ، c + e و یا e + e . این کارتن‌‌ها استحکام زیادی دارند.

چاپ کارتن پنج لایه

از جعبه‌های ۵ لایه بیشتر برای جا به جایی و انبار کردن اجسام بزرگ استفاده میشود. این کارتن‌‌ها میتوانند زمان بیشتری را در جا به جایی دوام بیاورند و در انبار‌هم نسبت به رطوبت مقاومت بیشتری دارند. این جعبه‌‌ها برای اسباب کشی بهترین گزینه هستیند!

تست‌های کنترل کیفیت کارتن پنج لایه

  • این آزمون جهت بررسی مقاومت کارتن در برابر فشار صورت می‌‌گیرد تا بتوان بیشترین وزنی که کارتن می‌‌تواند حمل کند و بیشترین مقاومت لایه‌‌ها را محاسبه کرد. این تست برای تولید جعبه‌های مقوایی بسیار حیاتی است زیرا می‌‌توان با بهره گیری از آن کارتن‌هایی ساخت که با هزینه‌های کم‌تر تولید شوند
  • مقوای جعبه در بین دو صفحه قرار می‌‌گیرد و تا زمان خم شدن صفحات، فشار اعمال می‌‌شود. سپس این فشار برحسب “کیلوپاسکال” محاسبه می‌‌شود. این تست بر روی کارتن‌های پنج لایه صورت نمی‌‌گیرد.

تولید کارتن پنج لایه

  • این آزمایش بر روی کارتن پتج لایه کامل شده انجام می‌‌شود و میزان مقاوت اتصال لبه‌‌ها به یکدیگر را می‌‌سنجد.
  • این فرآیند برای تعیین انواع فشارهای وارده بر سطوح مختلف جعبه مقوایی در حین حمل بار می‌‌باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است و
  • این روش مقوا به مدت محدود بر روی آب قرار می‌‌گیرد. افزایش وزن نشان دهنده‌ی جذب آب توسط مقوا می‌‌باشد. میزان نفوذپذیری آب بسیار اهمیت دارد زیرا آب و هرنوع رطوبتی می‌‌تواند بر روی استحکام جعبه اثر منفی بگذارد.
۱۳۹۷-۵-۹ ۱۵:۳۱:۵۹ +۰۴:۳۰۹ مرداد ۱۳۹۷|

ثبت ديدگاه

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است