گروه تولیدی سپیدار کارتن

مشتری مداری و کیفیت بالا سرلوحه گروه تولیدی سپیدار کارتن است

5/5 - (1 امتیاز)

گروه تولیدی سپیدار کارتن

مدیرعامل سپیدار کارتن گفت: در سه سالی که از فعالیت گروه تولیدی سپیدار کارتن می‌گذرد، سعی کرده‌ایم با استفاده از توان نیروی انسانی مجرب و به روز کردن ماشین‌آلات، تولیدات خود را با کیفیت بالا و به موقع تحویل دهیم تا مشتریان همیشه رضایت داشته باشند.

حسین زواره

به گزارش روابط عمومی گروه تولیدی سپیدار کارتن ، حسین زواره که از سال 91 فعالیت خود را در ساخت کارتن با سرمایه‌ای بیش از 600 میلیون تومان آغاز کرده‌است، کیفیت را شعار اصلی خود ذکر کرد و افزود: بیشتر کارتن‌سازی‌ها پس از مدتی در یک سطح می‌مانند و بیشتر برنامه‌ خود را به کسب درآمد متمرکز می‌کنند، اما این گروه تولیدی بیشتر درآمد خود را برای ارتقاء کیفیت هزینه می‌کند. وی با اشاره به اینکه تقریبا کسب و کار ما خانوادگی است و سه برادرم هم در این کار مرا یاری می‌کنند، ادامه داد: استفاده از افراد خانواده علاوه بر اعتماد، باعث نظم در مدیریت تولید شده است و از زمانی که آنها به کارخانه آمده‌اند من فرصت بیشتری برای فعالیت‌های دیگر پیدا کرده‌ام.

اهداف گروه تولیدی سپیدار کارتن

مدیرعامل سپیدار کارتن با اشاره به اینکه در حال حاضر 18 نفر در آن مجموعه مشغول فعالیت هستند، گفت: من حاضرم هر کدام از پرسنلم که امکان ایجاد کارگاه مرتبط داشته باشند، را کمک کنم تا به این صورت کسب و کار خودم را هم گسترش بدهم.

او اضافه کرد: هدف من ایجاد یک کارخانه ورق‌سازی است که انشالله تا پنج سال آینده به آن خواهم رسید و اگر خدا یاری کند پس از آن سراغ کارخانه کاغذ‌سازی می‌روم که البته بسیار هزینه‌بر است. من در حال حاضر پایه‌های گروه تولیدی سپیدار کارتن را پی‌ریزی کرده‌ام و امیدوارم که بتوانم به افق آینده که همان ایجاد کارخانه کاغذسازی است برسم.
زواره با اشاره به اینکه در کار ما رقابت خارجی معنا ندارد و تنها شرکت‌های ایرانی رقیب هم هستند، تصریح کرد: یکی از مشتریان کنونی سپیدار، به دلیل اینکه کیفیت کارتن‌های داخل نظر او را جلب نمی‌کرد کارتن‌های خود را از خارج کشور وارد می‌کرد، اما مدتی است که خریدهای خود را از ما می‌کند.

مطلب پیشنهادی:   جزییات دستورالعمل جدید بانک مرکزی برای صادرکنندگان/ جریمه تاجران متخلف چه خواهد بود؟

وی ادامه داد: البته در بحث کاغذسازی ما همچنان در بازار رقابتی با خارجی‌ها قرار داریم اما در این صنعت هم در حال پیشرفت هستیم و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم رقبای خارجی را از میدان به در کنیم. زواره به سیاست بخش فروش سپیدار کارتن هم اشاره کرد و افزود: ما در حال حاضر بیشتر با شرکت‌های بزرگ و برند همکاری داریم. چرا که این شرکت‌ها به دلیل اینکه برند هستند برای ما اعتبار می‌آورند.

همچنین این شرکت‌های بزرگ کنترل کیفیت‌های بالایی دارند و برای اینکه بتوانیم از فیلتر کیفی آنها عبور کنیم باید کیفیت خود را بالاتر ببریم و این باعث رشد ما می‌شود. به گفته مدیرعامل گروه تولیدی سپیدار کارتن، اگر قرار باشد در کار خود موفق باشیم باید کیفیت و دقت را در تولیدات به کار گیریم و در کنار آن هم انجام به موقع تعهدات و خوش قولی را در اولویت قرار دهیم تا به این صورت مشتری مداری را در حد مطلوب اجرا کنیم.

1 دیدگاه دربارهٔ «مشتری مداری و کیفیت بالا سرلوحه گروه تولیدی سپیدار کارتن است»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09122457636