استعلام قیمت هارد باکس۱۳۹۸-۵-۲۶ ۰۹:۴۹:۴۵ +۰۴:۳۰

استعلام قیمت هارد باکس (جعبه سخت)

شاید نام‌هایی از قبیل جعبه سخت، باکس مقوایی یا پکیجینگ زیاد به گوشتان خورده باشد. دقت داشته باشید باکس مقوایی با جعبه مقوایی متفاوت است. همه این عبارات معادل‌هایی برای بسته‎بندی هارد باکس هستند. اما هارد باکس چیست؟ هارد باکس از دو قسمت بیرونی و داخلی تشکیل شده.

  • قسمت بیرونی یا نمای هارد باکس، باعث لوکس و خاص جلوه داده شدن بسته‌بندی می‌شود.
  • بخش داخلی آن که از مقواهای محکم و ضخیم ساخته شده، تضمین می‌کند که کالای شما آسیبی نخواهد دید.

وقتی پای بسته‌بندی محصولات لوکس یا خاص در میان است، هارد باکس یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو به شمار می‌رود. این جعبه سخت از کنار‌هم قرار گرفتن چند قطعه مقوایی تهیه می‌شود که می‌توانند ضخامت‌های گوناگونی داشته باشند. بسته به ضخامت لایه‌ها، استحکام هارد باکس‌هم تغییر می‌کند.

برای عرضه جعبه سخت از دو روش چاپی (افست) و طلاکوب استفاده می‌شود. مشتریان می‌تواند تقاضا کنند که طرح دلخواهشان به روش چاپی روی هارد باکس چاپ شود و برای تهیه هارد باکس‌های طلاکوب‌هم اکثراً از مقوای فابریانو و فدرگونی استفاده می‌شود. اگر قصد دارید بسته‌بندی شکیل‌تری برای کالای خود تهیه کنید، امکان استفاده از یک پوشش جیر یا مخمل‌هم روی لایه بیرونی هارد باکس وجود دارد.

با کلیه اصولی که در قسمت فوق برشمردیم، این نتیجه حاصل می‌شود که هارد باکس در مقایسه با جعبه‌های مقوایی، عمر و مقاومت بیشتری دارد و و برای حمل و نقل کالاهای لوکس و ویژه انتخابی بی‌نظیر است. شاید تصور کنید که همه این ویژگی باعث قیمت نجومی جعبه سخت می‌شوند. اما لازم است همین‌جا یادآور شویم که هزینه طراحی و تولید هارد باکس چندان‌هم از جعبه‌های مقوایی معمولی بالاتر نیست.

ویژگی دیگر هارد باکس این است که می‌توان آن را بدون نیاز به چاپ، طراحی و تولید کرد چون طیف گسترده‌ای از روکش‌های متنوع در بازار موجود هستند که مشتریان بنا بر سلیقه شخصی خود می‌توانند از‌آنها استفاده کنند. جالب است بدانید که حتی می‌توان پوشش و درِ جعبه را با یک رنگ و بدنه آن را با رنگی دیگر سفارش داد.

از دیگر خصوصیات جعبه سخت این است که می‌توان انواع خطوط و برش‌ها را نیز روی آن تعریف کرد. برش یا دایکات جعبه می‌تواند خطی یا منحنی باشد. حتی می‌توان با استفاده از دستگاه‌های مختلف پنجره‌ها و روزنه‌هایی با بافت ریز و ظریف روی هارد باکس ایجاد کرد. این کار باعث می‌شود تا محصول موجود در جعبه قابل دیدن باشد که در نوع خودش جذاب خواهد بود. مزیت دیگری که جعبه سخت از آن بهره‌می‌برد، ماندگاری آن است.

جعبه سخت به لحاظ کیفیت ساختی که دارد می‌تواند مدت‌های زیادی نزد مشتریان باقی بماند و به طور مثال اگر شما لوگو یا نشان تجاری خود را روی بسته‌بندی حک کرده باشید، این جعبه می‌تواند همواره نشان‌دهنده نام محصول شما باشد و باعث رونق کسب و کارتان شود.

هارد باکس در صنایع غذایی و تجاری متعددی کاربرد دارد. مثلاً جعبه‌های لوکس شکلات‌های کادویی از نوع هارد باکس هستند چون این بسته‌بندی‌هم مقاومت و استحکام بالایی دارد و‌هم می‌توان با اعمال انواع و اقسام تکنیک‌های چاپ، ظاهری زیبا و شکیل به آن بخشید. هارد باکس در صنعت و تجارت‌هم بسیار کاربرد دارد جعبه‌های موبایل، ساعت، کراوات و حتی کیف و کفش‌هم از نوع جعبه سخت هستند. کاربرد ویژه هارد باکس در صنایع الکترونیک به دلیل استحکام آن رونق گرفته است چون برای بسته‌بندی قطعات الکترونیکی به لحاظ میزان حساسیت‌آنها باید از بهترین جعبه‌ها استفاده کرد تا موقع حمل و نقل آسیب و ضربه‌ای به اجزای آن وارد نشود. تصور کنید اگر یک گوشی موبایل به جای قرار گرفتن در هارد باکس، در یک جعبه مقوایی ساده بسته‌بندی شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟ قطعاً حین جا به جایی آسیب‌های جبران‌ناپذیری به قطعات آن خواهد رسید.

اگر محصول ویژه‌ای دارید و برای بسته‌بندی نیازمند راهکارهای لوکس و مقاوم هستید، هارد باکس بهترین گزینه برای شماست. برای سفارش و شخصی‌سازی جعبه سخت خود با مشاوران ما در سپیدار کارتن تماس بگیرید.

بیست و سومین نمایشگاه
چاپ و بسته بندی
۵ لغایت ۸ دی
۱۳۹۵
سالن ۳۸B غرفه ۵۹
منتظرتان هستیم
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران
زمان بازدید
۱۰ الی ۱۷
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی به محصولات شرکت اضافه گردیده است
سینی آبمیوه و بستنی از محصولات پرفروش شرکت سپیدار کارتن می باشد که به تازگی اضافه شده است