کارتن فست فود

کارتن فست فود

کارتن فست فود

4.4/5 - (7 امتیاز)

در بسیاری از رستوران های فست فود، استفاده از کارتن فست فود باکیفیت نه تنها برای ارسال غذا به بهترین شکل برای مشتری، بلکه برای تبلیغ برند فست فود نیز مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً رستوران‌ها با تهیه جعبه فست فود در طرح ها و رنگ های مختلف و با چاپ برند فست فود روی آن، تلاش می کنند محصول جذابی را برای بسته بندی غذای بیرون بر داشته باشند.

در ادامه این مقاله به بررسی کارتن فست فود پرداخته و مزایای استفاده از جعبه فست فود را بیان می‌کنیم. همچنین شما می‌توانید مقاله‌ درباره کارتن توت فرنگی و کارتن سیب را بخوانید. با ما همراه باشید.

جعبه فست فود

با توجه به مشاغل افراد و کمبود زمانی که در کارهای خود دارند بیشتر آن‌ها سعی می‌کنند که از غذای آماده استفاده کنند; از این رو غذای خود را با توجه به نظر و سلیقه خود از رستوران‌ها و فست فودهای مختلف سفارش می‌دهند.

از طرفی به علت افزایش سفارش های غذا از فست فودی; استفاده از جعبه فست فود مناسب باید در الویت صاحبان این کسب و کار ها باشد. همچنین مشاهده می‌کنیم که استقبال مشتری از جعبه فست فود باکیفیت با افزایش زیادی همراه بوده است. از این رو صاحبان فست فود به دنبال جعبه فست فود هایی هستند که از جذابیت خوبی برخوردار باشد و بتواند غذا را تا هنگام تحویل به مشتری گرم نگه دارد؛ بنابراین باید در طراحی و جنس مواد استفاده شده برای جعبه فست فود ها توجه زیادی شود.

تولید جعبه فست فود

کیفیت، استحکام و مواد اولیه مناسب از مهم‌ترین معیارها برای تولید جعبه فست فود به شمار می‌رود. شرکت های زیادی هستند که به عنوان تولید کننده جعبه فست فود شناخته می‌شوند; با این حال کیفیت محصولات آن‌ها مناسب نیست. شرکت سپیدار کارتن با تولید محصولات با کیفیت، گزینه مناسبی برای سفارش کارتن رستورانی می باشد.

کارتن فست فود

این شرکت برای تولید جعبه فست فود از مواد باکیفیت و مستحکم استفاده می‌کند. همچنین دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو است که نشان دهنده کیفیت بالای کارتن های تولیدی توسط این شرکت است. سپیدار کارتن برای تولید جعبه فست فود از کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه استفاده می‌کند. این کارتن ها با توجه به قابلیت هایی که دارند دو نمونه از مواردی هستند که برای تولید جعبه فست فود مناسب است. همچنین برای تولید این جعبه ها از کارتن مقوایی هم استفاده می شود.

مطلب پیشنهادی:   تعریفی کوتاه از کارتن سازی

آيا جعبه فست فود از نظر بهداشتی مورد تائید است؟

یکی از مهم‌ترین دغدغه های مشتریان بهداشتی بودن جعبه فست فود و رعایت موارد بهداشتی در آن است. با توجه به پیشرفت هایی که کارخانه ها و شرکت های تولید کننده کارتن فست فود داشتند این جعبه‌ها با دقت بالا و تحت نظر متخصصان تولید می‌شود. همچنین بسیاری از جعبه فست فود ها دارای مهر تأییدیه از سازمان بهداشت هستند که می‌تواند خیال مشتریان را راحت کند.

چاپ کارتن فست فود

داشتن طرح، نقش زیبا و متناسب با رستوران روی جعبه فست فود باعث می شود که نظر مشتریان را به خود جلب کرده و افراد بیشتری برای سفارش غذا به فست فود شما مراجعه کنند. در نتیجه می توانید از سایر رقیبان خود در این حرفه سبقت بگیرید و از سود و فروش بالاتری بهره‌مند شوید.

از مهمترین نکاتی که باید در چاپ جعبه فست فود در نظر داشت استفاده از یک طرح شیک به همراه درج آدرس رستوران است. در کنار آن توضیح مختصری از خدمات رستوران می تواند جذابیت کارتن فست فود را افزایش دهد.

این کار یعنی چاپ جعبه فست فود یک روش مؤثر برای تبلیغ و جلب نظر مشتری است که بسیاری از رستوران های داخلی و حتی خارجی از آن استفاده می‌کنند.

توجه داشته باشید که چاپ کارتن فست فود در کنار گرم نگه داشتن غذا می‌توان باعث جذب مشتری شود. از این رو در مرحله اول از کارتن فست فودی استفاده کنید که بتواند غذا را گرم نگه دارد. برای چاپ کارتن فست فود هم می توانید از چاپ فلکسو که از بهترین روش ها برای چاپ کارتن فست فود به حساب می آید، استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:   مزایای بسته بندی شیشه ای قابل بازیافت

کارتن فست فود

جعبه پیتزا

برای تولید جعبه فست فود از نوع جعبه پیتزا، اندازه های متفاوتی وجود دارد. این جعبه ها در اندازه کوچک، متوسط و بزرگ تولید می شوند. جنس جعبه پیتزا از کارتن مقاوم و مستحکم بوده که قابل بازیافت نیز است. از طرفی مقوای بکار رفته برای جعبه پیتزا باید دارای مهر و تاییدیه سازمان غذا و دارو بوده و از استانداردهای بین‌المللی برای تولید آن استفاده شود.

جعبه برگر

معمولاً برگر به عنوان یک غذای پرطرفدار در منوی هر فست فود شناخته می شود. به همین دلیل جعبه برگر کاربرد زیادی در یک رستوران دارد و باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. فضای جعبه برگر را باید طوری در نظر گرفت تا در کنار برگر، محلی برای قرار گیری سس نیز درون جعبه داشته باشد. کیفیت و مقاومت جعبه برگر باید همانند جعبه پیتزا باشد. تنها تفاوت آن ابعاد جعبه برگر است که نسبت به جعبه پیتزا کوچک‌تر است. جعبه برگر تولید شده توسط کارخانه کارتن سازی سپیدار کارتن قابلیت چاپ طرح های مختلف را دارد. از طرفی با توجه به تحمل وزن مناسب می تواند به عنوان کارتن بسته بندی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت جعبه فست فود

همان‌طور که گفتیم جعبه هایی که برای بسته بندی رستورانی و فست فودی استفاده می‌شود، انواع مختلفی دارد. شرکت‌ های تولید کننده جعبه فست فود با توجه به سفارش‌ هایی که دارند اقدام به تولید جعبه فست فود می‌کنند.

از این رو قیمت جعبه فست فود نیز با توجه به سفارش مشتری متفاوت است. به عبارتی بهتر ابعاد جعبه، مواد بکار رفته برای تولید آن، استحکام و مقاومت جعبه، نوع کارتن بسته بندی صادراتی یا معمولی یا کارتن بدون چاپ، طرح و نقشی که قرار است روی جعبه به چاپ برسد و … از جمله مواردی هستند که برای تعیین قیمت جعبه فست فود تأثیرگذارند.

کارتن فست فود

از این رو صاحبان فست فود می‌توانند با توجه به نیاز رستوران خود اقدام به سفارش جعبه رستورانی یا همان جعبه فست فود کنند. پیشنهاد می کنیم برای جعبه فست فود، جعبه مقوایی را سفارش دهید که علاوه بر تحمل وزن مناسب غذا، قابلیت چاپ طرح روی خود را داشته باشد و طرح چاپ شده بدون کوچک‌ترین تغییر در کیفیت نشان داده شود. کارتن لمینتی و کارتن دایکاتی دو گزینه مناسب برای کارتن فست فود هستند. سفارش جعبه فست فود از شرکت هایی که به فروش کارتن بسته بندی عمده می‌پردازند می تواند مقرون به صرفه‌ تر از جاهای دیگر باشد.

مطلب پیشنهادی:   دایکات چیست؟ کارتن دایکاتی چه استفاده ای دارد؟

قسمت بسته بندی فست فود

رسیدن غذا سالم به دست مشتری به طوری که همچنان گرم بوده و ترتیب آن به هم نخورده باشد از مهم‌ترین اهداف یک رستوران فست فود است. برای این کار پرسنل فست فود باید دقت بالایی در قسمت بسته بندی فست فود داشته باشند. بسته بندی باید طوری باشد که کارتن آن به‌ طور کامل بسته و روزنه‌ای باز در آن وجود نداشته باشد; همین‌طور ترتیب ورود غذاها به داخل جعبه نیز باید رعایت شود.

در ترتیب ورود غذا نباید نوشابه کنار غذای گرم قرار بگیرد. از طرفی جعبه فست فود باید سالم و بدون هیچ مشکلی از نظر بهداشتی، سوراخ بودن و … باشد. همچنین ظرف غذا را به طور کامل تمیز کنید. بسیاری از مشتریان حساسیت زیادی روی این مسئله دارند. با رعایت این موارد می توانید سفارش مشتری را به بهترین نحو ممکن ارسال شود.

نتیجه گیری

در این مقاله به معرفی کارتن فست فود و اطلاعات مناسبی در رابطه با چاپ و بسته بندی آن پرداختیم. توجه داشته باشید که در سفارش کارتن رستورانی، کیفیت اولین معیار شما باشد. همچنین استفاده از طرح و نقش های مناسب می تواند بر جذابیت جعبه فست فود و در نتیجه معرفی بهتر رستوران شما مؤثر باشد. به عبارتی بهتر کیفیت چاپ و طرح زیبا باعث جلب رضایت مشتری شده و می تواند افراد را جزء مشتریان دائمی شما کند. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 info@sepidarcarton.com

دفتر فروش: ۷۷۲۸۹۳۹۰  |  ۷۷۲۸۹۳۹۱  |  ۷۷۸۲۳۱۷۲
خط تلگرام دفتر مرکزی: ۰۹۱۲۲۴۵۷۶۳۶

آدرس کارخانه: تهران، شهرک خوارزمی، فاز۲، بلوار گلستان، ابتدای خیابان بگونیا، پلاک۱۳۶
Call Now Buttonمدیر عامل 09122457636