بهترین جنس برای جعبه بسته بندی پستی

5/5 - (1 امتیاز)

به هنگام طراحی یک جعبه پستی کاملاً سفارشی و اختصاصی چه گزینه‌هایی پیش رویتان است؟

یک بسته بندی مناسب و ایده‌آل محصول شما را در برابر خطرات احتمالی ناشی از حمل و نقل حفاظت می‌کند و در طول مسیر پیام تبلیغاتی برندتان را در گوش مشتریان زمزمه می‌کند. طراحی یک جعبه پستی منحصر به فرد خاطر شما را از بابت سلامت کالا از لحظه خروج آن از درب کارخانه تا رسیدن به دست مشتریان آسوده می‌کند. اگر بدانید چه گزینه‌هایی روی میز قرار گرفته است می‌توانید با قاطعیت در مورد نوع بسته بندی محصولات خود تصمیم بگیرید. از کجا می‌دانید که پاکت بیشتر به کارتان می‌آید یا جعبه مقوایی ؟ ما از این راز، پرده برخواهیم داشت.

جعبه مقوایی

پاکت‌ها

پاکت‌های پستی از حیث تنوع و گوناگونی، بی‌نظیرند و گزینه‌ای ایده‌آل برای ارسال اشیاء سبک و کوچک به شمار می‌روند. پاکت‌های پستی حباب‌دار، کالای شما را در برابر ضربه و خطر له یا خرد شدن مصون می‌دارد. این نوع بسته‌بندی برای اقلام با‌دوام و دیرپایی مناسب است که می‌توانند شرایط سخت و نا به هنجار صنعت حمل و نقل را تاب آورند، کتاب، بازی‌ها و سایر کالاهای صاف و تخت در این زمره قرار می‌گیرند. اما محصولات شکستنی با شکل و شمایل نامتعارف را نمی‌توان درون پاکت گذاشت و ارسال کرد. اضافه کردن یک طراحی گرافیکی زیبا و چشم‌نواز بر روی پاکت‌های پستی نگاه‌ها را به خود جذب می‌کند و باعث می‌شود نام و آوازه برندتان همه‌جا بپیچد.

جعبه مقوایی

می‌توانید برای محصولات خود جعبه مقوایی کاملاً اختصاصی طراحی کنید که دقیقاً به قد و قامت کالایتان بوده و متناسب با ویژگی‌های آن باشد و تا رسیدن به مقصد سالم و ایمن بماند. جعبه‌های چاپی و سفارشی ویترین سیاری‌ست که فعالیت‌های بازاریابی شما را پشتیبانی کرده و در به شهرت رسیدن برندتان نقش بسزایی ایفا می‌کند. جعبه مقوایی محکم و بادوام بوده و می‌توانند باب میل شما طراحی شوند. زمانیکه حفاظت بیشتر از کالاها در مسیر ارسال اصلی اجتناب ناپذیر است، جعبه مقوایی بهترین گزینه تلقی می‌شود. با وجود تنوع و کاربردهای فراوان جعبه مقوایی، دست شما و شرکتتان کاملاً باز است تا نه تنها در زمینه طراحی‌های گرافیکی خلاقیت به خرج دهید، بلکه در مقوله انتخاب نوع جعبه نیز مبتکرانه و متمایز عمل نمایید.

مطلب پیشنهادی:   کارتن در دار و ترفندهای جدید بسته‌بندی

جعبه مقوایی

در برخی مواقع جعبه‌های استاندارد و پاکت‌های حبابدار نیازها و توقعات شرکت شما را برآورده نمی‌کند. لذا باید با شرکتی همکاری کنید که در ارائه راهکارهای حمل و نقل منحصر به فرد و بی‌نظیر تجربه و تخصص لازم را داشته باشد. جعبه‌ای که کاملاً اختصاصی برای محصول شما طراحی شده از یک سو حفاظت همه جانبه آن را در طول مسیر رسیدن به دست مشتری در پی دارد و از سوی دیگر با خودنمایی کردن در میان انبوه کالاها، توجه و تحسین همگان را بر می‌انگیزد. یک بسته پستی مناسب، می‌تواند علاوه بر زیبایی ظاهری اهداف زیر را نیز محقق سازد؛

  1. استفاده از مواد تجزیه‌پذیر در ساخت بسته‌های پستی رضایت و خرسندی آن دسته از مشتریانی را در بر خواهد داشت که طرفدار حفاظت از محیط زیست می‌باشند.
  2. پیشتاز بودن در مقوله بسته‌بندی، تحسین و تمجید هنر دوستان را بر‌انگیخته و مصرف‌کننده را از لحاظ حس زیبایی شناسی راضی و خشنود نگه می‌دارد.
  3.  جعبه‌هایی که مختص شرکت شما طراحی شده‌اند، کمک می‌کند تا گامی مؤثر و کاری در عرصه رقابت بردارید. اگر با شرکتی کار کنید که خوشنام و حرفه‌ای باشد، جعبه‌هایی خوش ساخت و بادوام نصیبتان می‌شود و طرح‌هایی بر روی جعبه‌ها و پاکت‌های پستی شما قرار می‌گیرد که زیبا و دلنشین بوده و معرف سلیقه خاص و بی‌بدیل برندتان است.

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین جنس برای جعبه بسته بندی پستی»

  1. سلام من چند سال پیش از شما کارتن خریدم خیلی کیفیتش عالی بود اما از همون موقع شمارتون رو گم کردم تا لان که سایتتون رو دیدم، ما همچنان مشتری قدیمی به حساب میاییم درسته ؟ برای خرید از طریق سایت باید چیکار کنم ؟

    1. سلام وقت بخیر شما هم می تونید به صورت تلفنی سفارشتون رو ثبت کنید و هم می تونید به از طریق سایت و از قسمت سفارش های اختصاصی سفارشتون رو ثبت کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button09122457636