کارتن بسته بندی

انواع کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی

3.8/5 - (10 امتیاز)

با توجه به طیف وسیع جعبه‌های موجود در بازار انتخاب جعبه‌ای که مناسب کار شما باشد و نیازهایتان را در زمینه بسته بندی محصولات برآورده سازد، دشوارتر از آن چیزی ست که به نظر می‌رسد. امروزه نیز به دلیل تنوعی که در زمینه محصولات مختلفی همچون مواد غذایی، بهداشتی، آرایشی و … وجود دارد، کارتنی که برای بسته بندی آنها مورد استفاده قرار می گیرد مهم است. هر میزان که بسته بندی از کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب برخوردار باشد، فروش آن محصول نیز افزایش می یابد. در ادامه نگاهی اجمالی خواهیم داشت به انواع بسته بندی که سپیدار کارتن که به عنوان یک شرکت کارتن بسته بندی که در تهران، شناخته می شود، ارائه می‌دهد. ضمنا جهت استعلام قیمت کارتن می‌توانید از این قسمت اقدام نمایید.

تولیدات سپیدار کارتن مناسب جهت انواع بسته بندی

جعبه‌ مقوایی تک جداره:

سپیدار کارتن مجموعه‌ای از جعبه‌های مقوایی تک جداره در سایزهای استاندارد تولید می کند. این جعبه‌ها از مقوای تک لایه و موج‌دار ساخته شده‌اند. ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می‌شود که از بالا و پایین یک ورقه مقوایی موج‌دار را در بر گرفته‌اند. جعبه های مقوایی موج دار و تک جداره ساخت این شرکت قابل سفارش در رنگ‌های مختلف می‌باشند. این جعبه‌ها در برابر ضربات وارد شده به سطح فوقانی و زیرین خود مقاومند.

کارتن بسته بندی

ما می‌توانیم جعبه‌های مقوایی تک جداره را در هر سایز و ابعادی تولید کنیم. با ما تماس بگیرید تا جعبه‌ای را برایتان طراحی کنیم که دقیقاً متناسب با نیازهایتان باشد. در کسب و کارهایی که حجم قابل توجهی از جعبه‌های بسته بندی مورد نیاز است، شاهد محبوبیت روز افزون جعبه‌های مقوایی تک جداره بوده‌ایم. جعبه‌های مقوایی تک جداره بسیار سبک بوده و گزینه‌ای ایده‌آل و مقرون به صرفه برای بسته‌بندی، حمل و انبار کردن کالاها به شمار می‌رود. جعبه‌های کوچک‌تر را می‌توان برای بسته‌بندی انواع و اقسام کالاها به کار برد. همچنین به هنگام حمل کالا می‌توان جعبه‌های کوچک‌تر را درون جعبه‌های بزرگ‌تر قرار داد تا از شر آسیب‌های خارجی محفوظ بمانند. از دیگر موارد استفاده جعبه‌های بزرگ‌تر می‌توان به بسته‌بندی و انبار کردن اجناس سبک نیز اشاره داشت.

مطلب پیشنهادی:   نكات کلیدی در طراحی بسته بندی مواد غذایی

جعبه مقوایی دو جداره:

سپیدار کارتن مجموعه‌ای از جعبه‌های مقوایی دو جداره را در سایزهای استاندارد تولید می‌کند. این جعبه‌ها از مقوای دو لایه موج‌دار ساخته شده‌اند. همان‌طور که در تصویر می‌بینید، ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می‌شود که از بالا و پایین دو لایه ورقه مقوایی موج‌دار را در بر گرفته‌اند، مرز میان این دو ورقه موج‌دار، یک لایه ورقه مقوایی صاف می‌باشد. جعبه‌های مقوایی دو جداره را می‌توان برای انواع بسته بندی اقلام سنگین مورد استفاده قرار داد چرا که استحکام و مقاومت بالای این جعبه‌ها اجتناب‌ناپذیر است.

کارتن بسته بندی دو جداره

در مواردی که کالاها به منظور ارسال و حمل بسته بندی می‌شوند، استفاده از جعبه‌های دو جداره گزینه‌ای است خردمندانه که محافظت بیشتر محموله‌تان را در پی دارد. ما می‌توانیم جعبه‌های مقوایی دو جداره را در هر سایز و ابعادی تولید کنیم. هنگامی که وزن محتویات درون جعبه افزایش یافته و به حفاظت بیشتری نیاز است، استفاده از جعبه‌های دوجداره بهترین گزینه ای است که پیش رویتان قرار دارد.

جعبه‌های فوق‌العاده محکم مخصوص صادرات:

 

 

شرکت تولید کارتن بسته بندی سپیدار کارتن جعبه‌های فوق‌العاده محکم و مخصوص صادرات در اندازه‌های استاندارد عرضه می‌کند و این به معنای قرار گرفتن آسان و بی‌دردسر این جعبه‌ها در پالت‌ های مخصوص حمل و نقل کالاست. همچنین با استفاده از جعبه‌های بزرگ‌تر می‌توانید نیروی کار و هزینه‌های مورد نیاز حمل و نقل را به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید و از ارسال محصولات خود در قالب شمار کثیری از جعبه‌های کوچک اجتناب کنید. جعبه‌های مخصوص صادرات دو جداره و محکم بوده و دوام و استحکام آن‌ها در حدی است که می‌توان از آن‌ها برای انبار کردن اقلام مختلف استفاده کرد.

کارتن بسته بندی صادراتی

نحوه طراحی و ساخت این جعبه‌ها به گونه‌ای است که می‌توان با خاطری آسوده از آن‌ها برای حمل و انبار کردن کالاهای سنگین بهره برد. جعبه‌های مخصوص صادرات سپیدار به صورت خام و ساده در انبار ذخیره می‌شوند اما شما می‌توانید اطلاعات مورد نظر خود را بر روی آن‌ها چاپ نمایید. این جعبه‌ها در مدل استاندارد 0201 و به صورت تخت و بدون تاخوردگی در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار می‌گیرند تا بتوان آن‌ها را به راحتی انبار کرد. این جعبه‌ها نیز نوع مستحکم و با دوام جعبه‌های مقوایی موج‌دار و دو جداره به شمار می‌روند و برای انواع بسته بندی مناسب و قابل استفاده هستند.

مطلب پیشنهادی:   پنج وظیفه اساسی کارتن بسته بندی در بازاریابی یک محصول

 جعبه‌های مخصوص بسته بندی کتاب:

جعبه‌های مخصوص بسته بندی کتاب یک طراحی چند منظوره و منحصر به فرد است که به شما اجازه می‌دهد مجموعه‌ای از چندین و چند کتاب با سایزهای مختلف را بسته بندی کنید. به کار بستن این جعبه‌ها بهترین و آسان‌ترین روش برای بسته‌بندی و حفاظت از کتاب‌ها به هنگام ارسال آن‌ها به شمار می‌رود.

کارتن بسته بندی کتاب

با وجود این جعبه‌ها دیگر نیازی نیست از سایر روش‌های بسته‌بندی برای جلوگیری از آسیب دیدن کتاب استفاده کنید. ارتفاع این جعبه‌ها قابل تنظیم می‌باشد، لذا می‌توانید یک کتاب قطور یا چند کتاب کوچک را بسته‌بندی کنید. این جعبه‌ها برش قالبی خورده‌اند و از جنس مقوای تک جداره و موج‌دار می‌باشند.

جعبه‌های مخصوص بسته بندی نان و شیرینی:

این جعبه‌ها برش قالی مخصوص به خود را داشته و برای بسته‌بندی نان و شیرینی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این جعبه‌های مقوایی در ٤ سایز مختلف موجود است و از مقوای تک جداره موج‌دار ساخته شده‌اند. این جعبه‌ها در میان صنف قنادان و شیرینی پزان بسیار محبوب بوده و برای بسته‌بندی مواد غذایی همچون نان و شیرینی و امثال آن کاربرد دارد.

کارتن بسته بندی شیرینی

زمانی که از این جعبه‌ها به منظور بسته‌بندی اقلام سبکی از قبیل نان و شیرینی بهره می‌گیرید، می‌توانید آسوده خاطر باشید که کف جعبه استحکام لازم جهت تاب آوردن وزن محتویات جعبه را داراست.

جعبه‌های مخصوص بسته بندی کاغذ:

با کمک این جعبه‌ها می‌توانید کاغذهای پرینت را در بهترین شرایط ممکن نگه دارید. این جعبه‌ها از مقوای بسیار محکمی ساخته شده‌اند و با استفاده از چسب چهار گوشه درب و بدنه‌شان به هم متصل شده‌اند. ساختار این جعبه‌ها مستحکم و بادوام می‌باشد.

جعبه بسته بندی کفش:

کارتن بسته بندی کفش

از دیگر خدماتی که توسط صنایع کارتن بسته بندی صورت می گیرد، ارائه جعبه کفش برای بسته بندی می باشد. تولیدکنندگان این نوع جعبه ها همواره این نکته را در نظر دارند که باید به نیازهای مشتری خود توجه کنند. آن ها سعی بر این دارند که جعبه هایی که برای بسته بندی کفش ارائه می دهند، مقاوم در برابر ضربه، آب، خاک، رطوبت و سایر عواملی که باعث خرابی جعبه می شوند، باشند. این جعبه ها می توانند دارای طرح و نقش های گوناگون باشند یا این که به عنوان یک کارتن بدون چاپ در اختیار مشتریان قرار بگیرند.

مطلب پیشنهادی:   جوهر سفید ، رنگی که بسته بندی را دگرگون می‌کند

هزینه کارتن بسته بندی

درست است که یک بسته بندی عالی سلامت محصول و افزایش فروش آن را در پی خواهد داشت، اما حتما باید به این نکته توجه کرد که این بسته بندی قیمت کالا را به مقدار قابل توجهی افزایش ندهد. زیرا در صورت بالا بودن قیمت محصول حتی اگر کیفیت بالایی هم داشته باشد، مشتریان زیادی را به خود جذب نمی کند.

‌ عامل های بسیاری وجود دارند که هزینه کارتن بسته بندی را تعیین می کنند. از جمله این عوامل می توان به چاپ کارتن بسته بندی، نوع کارتن، جنس کارتن، تعداد لایه های کارتن، ابعاد بسته بندی، تعداد تیراژ تولید کارتن بسته بندی و …. اشاره کرد. در خرید انواع کارتن بسته بندی همچون کارتن بسته بندی صادراتی، کارتن لمینتی، کارتن دایکاتی یا هر نوع دیگری حتما کارتنی را انتخاب کنید که قیمت مناسبی داشته باشد، کارتنی که ارزان قیمت باشد صد در صد از کیفیت خوبی برخوردار نخواهند بود و در طول جا به جایی های مختلف دوام نمی آورد و دچار آسیب می شود و محصول هم صدمه می بیند.

در آخر

‌اینها مطالبی بود در خصوص طیف وسیع جعبه‌های ساخته شده از مقوای موج‌دار که توسط سپیدار کارتن جهت انواع بسته بندی تولید و عرضه می‌شوند؛ از جعبه‌های مقوایی تک جداره و دو جداره ساده گرفته تا جعبه‌هایی با ساختار پیچیده‌تر و دارای برش قالبی. جهت سفارش کارتن بسته بندی و استعلام قیمت روز کارتن بسته بندی مورد نظر خود با کارشناسان ما در کارتن سازی سپیدار کارتن تماس بگیرید.

 info@sepidarcarton.com

دفتر فروش: ۷۷۲۸۹۳۹۰  |  ۷۷۲۸۹۳۹۱  |  ۷۷۸۲۳۱۷۲
خط تلگرام دفتر مرکزی: ۰۹۱۲۲۴۵۷۶۳۶

آدرس کارخانه: تهران، شهرک خوارزمی، فاز۲، بلوار گلستان، ابتدای خیابان بگونیا، پلاک۱۳۶
Call Now Buttonمدیر عامل 09122457636