کارتن سازی در کرج

کارتن سازی در کرج

کارتن سازی در کرج

5/5 - (2 امتیاز)

شرکت های کارتن سازی مختلفی در ایران وجود دارند. این شرکت ها تلاش می‌کنند تا از لحاظ کیفیت و قیمت با یکدیگر رقابت کنند. کرج یکی از شهر هایی است که شرکت کارتن سازی درون آن زیاد پیدا می‌شود. شرکت های کارتن سازی در کرج توانسته‌اند تا از لحاظ قیمت و کیفیت با شرکت های درون تهران رقابت کنند. کارخانه کارتن سازی در کرج به دلیل اینکه نزدیک تهران است باید بتواند با کارخانه های تهرانی رقابت کند.

قیمت کارتن سازی در کرج بهتر است یا تهران؟

 

اول از همه باید بدانید که هزینه کارتن بسته به جنس و نوع چاپ آن قیمت گذاری می‌شود. اینکه قیمت کارتن سازی در کرج بهتر است یا تهران، اصلا نمیتوان گفت چون همه مدل قیمت درون تهران و کرج پیدا می‌شود.

همیشه باید مراقب باشیم که به دلیل پایین بودن قیمت بعضی از کارخانه ها، از آن ها خرید نکنیم و پیش از هر چیز حتما مراقب کیفیت کارتن باشیم. قیمت کارتن سازی در کرج و تهران تقریبا یکی می‌باشد. پس مهم ترین عاملی که می‌تواند باعث شود ما از جای بهتر خرید کنیم، کیفیت کار است.

کارتن سازی در کرج، بیشتر در شهر های بزرگ و پر رفت و آمدتر آن انجام می‌شود. در این قسمت از مقاله بعضی از شهر های شرکت کارتن سازی‌ که در کرج می‌باشد را نام میبریم.

قیمت کارتن سازی در کرج

 

آدرس کارخانه کارتن سازی در کرج

  • شرکت کارتن سازی در فردیس کرج
  • شرکت کارتن سازی در کرج کمالشهر
  • شرکت کارتن سازی در ماهدشت کرج
  • شرکت کارتن سازی البرز کرج

در میان این آدرس های کارخانه کارتن سازی در کرج، کارتن سازی در کمالشهر کرج از بهترین مکان های کرج برای سفارش کارتن می‌باشد.

قالب کارتن سازی در کرج و باقی شهر ها

قالب های کارتن سازی در تمام شهر ها به یک شکل است. تمامی کارخانه های کارتن سازی بیشتر قالب های ساخت کارتن را دارند. البته که بیشتر کارتن سازی های تهران از قالب های باکیفیت استفاده می‌کنند. اما این دلیل نمی‌شود که کارخانه هایی که در شهر های حومه تهران هستند و یا شهرستان ها از قالب بد استفاده کنند.

مطلب پیشنهادی:   انواع بسته بندی مقوایی و نکات هر کدام از آن ها:

قالب سازی کارتن در کرج، از بهترین قالب سازی های ایران می‌باشد. شما می‌توانید هر قالبی که نیاز دارید را از این شهر خریداری کنید. قالب سازی کارتن در کرج انواع قالب ها را تولید می‌کند که عبارتند از:

کارتن سازی در کرج کمالشهر

 

چه مدل کارتنی بیشتر از همه استفاده می‌شود؟

کارتن بسته بندی صادراتی، بیشترین استفاده را میان کارتن ها دارد. کشور ایران، صادرات بسیار قوی دارد. بیشتر محصولاتی که به کشور های دیگر صادر می‌شود، دارای جعبه هستند. جعبه های صادراتی باید بسیار مستحکم باشد تا محصولات هنگام جابه‌جایی، هیچگونه آسیبی نبیند. بعد از آن، کارتن لمینتی و کارتن دایکاتی، بیشترین محبوبیت را برای بسته بندی محصولات دارد.

کارتن سازی در فردیس کرج

کارتن بسته بندی را از کجا سفارش دهیم؟

همانطور که در قسمت قبلی مقاله خواندید، کرج و تهران جزء بهترین مکان ها برای سفارش کارتن می‌باشند. اگر در تهران هستید، سفارش از شرکت کارتن سازی در کرج کار اشتباهی ‌می‌باشد. همانطور که می‌دانید کارتن سازی در ماهدشت کرج، کارتن سازی در البرز کرج، کارتن سازی در فردیس کرج و… انجام می‌شود. اما در تهران هم کارخانه های خوبی پیدا می‌شود که کارتن باکیفیت تولید می‌کند.

کیفیت مهم تر از قیمت

بعضی از محصولاتی که در بازار هستند، دارای کارتن های بی کیفیتی می باشند. اما نکته جالب توجه اینجاست که کارتن و بسته بندی یک محصول، به بازاریابی آن محصول کمک می‌کند. برای مثال وقتی مشتری وارد مغازه می‌شود، اگر جعبه محصول خیلی خاص باشد، حتما مشتری یه نگاهی به آن میندازد و اگر آن محصول را نیاز داشته باشد حتما خرید می‌کند.

مطلب پیشنهادی:   نكات کلیدی در طراحی بسته بندی مواد غذایی

حالا خاص بودن یک جعبه می‌تواند از متنوع بودن جعبه تا جنس جعبه و یا حتی چاپ آن باشد. جعبه باکیفیت که ظاهری متفاوت داشته باشد، می‌تواند به فروش بیشتر کالا کمک کند.

درباره چاپ روی کارتن بیشتر بدانیم

مدل های مختلفی چاپ وجود دارد که هر کدام بستگی به نوع کارتن آن دارد. همانطور که میدانید چاپ بر روی کارتن تاثیر بسیار زیادی بر جذب مشتری دارد. در این قسمت از مقاله قرار است شما را با دو نوع چاپ آشنا کنیم که بیشترین استفاده از این چاپ ها می‌شود.

چاپ فلکسو

این مدل طرح خاصی از چاپ می‌باشد. چاپ فلکسو به این شکل است که چاپ بر روی کاغذی که مانند ژله می‌باشد، انجام می‌شود. سپس شما می‌توانید این مدل کاغذ را بر روی سطح ها هموار و ناهموار بچسبانید تا کارتن شما شکل بگیرد. چاپ فلکسو بر روی کارتن را می‌توانید در عکسی که گذاشته شده نیز مشاهده کنید.

چاپ لمینتی

دلیل گذاشتن اسم چاپ لمینتی، این است که بیشتر از این مدل چاپ بر روی کارتن لمینتی استفاده می‌شود. این مدل چاپ بیشتر برای طرح لوگو استفاده می‌شود. در چاپ لمینتی، مانند چاپ فلکسو ابتدا روی یک کاغذ طرح چاپ و به کارتن بدون طرح چسبانده می‌شود.

شاید این دو طرح را نتوانید در کارخانه کارتن سازی در کرج پیدا کنید. ولی کارتن سازی سپیدار می‌تواند با بهترین کیفیت این مدل چاپ ها را برو روی کارتن هایی که شما می‌خواهید طراحی کند.

کارتن سازی البرز کرج

 

خرید از کارخانه یا فروشگاه

بیشتر کارخانه ها فقط فروش عمده کارتن دارند. اما فروشگاه های کارتنی در سراسر ایران داریم که می‌توان از آن ها کارتن با تعداد کم خریداری کرد. البته فروشگاه کارتن فقط کارتن های آماده که در بازار به صورت فراوان پیدا می‌شود را دارد. به طور مثال اگر شما می‌خواهید روی کارتن خود، لوگوی فروشگاهتان را بزنید، باید به کارخانه مراجعه کنید تا آن را بر روی کارتن چاپ کند.

مطلب پیشنهادی:   کارتن لمینتی چیست؟

در فروشگاه کارتن، کارتن بدون چاپ نیز به فروش می‌رسد. بیشتر کارتن های فروشگاه ها، کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه می‌باشد.

کارخانه کارتن سازی سپیدار

این کارخانه واقع در تهران است. کارخانه کارتن سازی سپیدار توانسته است با بیشترین مدل قالب هایی که دارد، مشتری های خود را راضی نگه دارد. این شرکت علاوه بر انواع کارتن هایی که دارد، در صورت نیاز شما چاپ بر روی کارتن هم میزند که از کیفیت بالایی برخوردار است. کارخانه سپیدار علاوه بر فروش کارتن در تهران، ارسال به تمام نقاط کشور را نیز دارد.

شما می‌توانید هر مدل جعبه که احساس می‌کنید برای محصولتان مناسب است را سفارش دهید تا به فروش محصول شما کمک کند. در ضمن هرگونه چاپ باکیفیت بر روی جعبه توسط کارخانه سپیدار انجام می‌شود.

جمع بندی

همانطور که در مقاله هم ذکر کردیم کارتن سازی در فردیس کرج، کارتن سازی در ماهدشت کرج، کارتن سازی در البرز کرج و کارتن سازی در کرج کمالشهر انجام می‌شود. البته که در برخی موارد کیفیت چاپ و بسته بندی در تهران بهتر از شهر های حومه تهران است.

اگر برای محصولات خود نیاز به بسته بندی مناسب دارید، حتما با ما تماس بگیرید تا به شما بهترین مشاوره را بدهیم.

کلیک کنید.!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 info@sepidarcarton.com

دفتر فروش: ۷۷۲۸۹۳۹۰  |  ۷۷۲۸۹۳۹۱  |  ۷۷۸۲۳۱۷۲
خط تلگرام دفتر مرکزی: ۰۹۱۲۲۴۵۷۶۳۶

آدرس کارخانه: تهران، شهرک خوارزمی، فاز۲، بلوار گلستان، ابتدای خیابان بگونیا، پلاک۱۳۶
Call Now Buttonمدیر عامل 09122457636