بررسی ویژگی های فروشگاه کارتن

فروشگاه کارتن بسته بندی تهران

بررسی ویژگی های فروشگاه کارتن

5/5 - (2 امتیاز)

فروشگاه های کارتن نقش بسیار موثری در رفع نیاز کسب و کارها در زمینه بسته بندی دارند؛ به همین دلیل همواره شناسایی فروشگاه کارتن برای کسب و کارهای مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است. با این وجود چه عاملی سبب می شود تا یک فروشگاه نسبت به دیگری اولویت پیدا کند؟ یا به عبارتی دیگر دلایلی که باعث می شود مصرف کننده، فروشگاه خاصی را انتخاب نماید چیست؟ در این بخش قصد داریم به مهم ترین عوامل تاثیرگذار در انتخاب فروشگاه کارتن بپردازیم.

تفاوتی ندارد آن فروشگاه، فروشگاه جعبه کارتن آماده باشد و یا فروشگاه کارتن خالی؛ در هر صورت ویژگی هایی که به آن اشاره می کنیم در تمامی فروشگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بنابراین اگر قصد انتخاب فروشگاه کارتن مناسبی را دارید تا با خیالی راحت سفارشات خود را انجام دهید، تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

فروشگاه کارتن

 

اهمیت انتخاب فروشگاه کارتن بسته بندی باسابقه

ممکن است برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا ما تا این اندازه به انتخاب فروشگاه های با سابقه اهمیت می دهیم. اگر مقالات قبلی ما را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که کیفیت کارتن ها اهمیت ویژه ای در بسیاری از شرایط دارد. به عنوان مثال برخی کارتن های دارویی باید مقاومت بیشتری در مقابل ضربات و همچنین نفوذ هوا به داخل داشته باشند؛ در غیر اینصورت داروی مورد نظر کارایی خود را از دست می دهد و حتی ممکن است مصرف آن، شرایط مصرف کننده را بدتر کند.

اگر بخواهیم مثال دیگری بزنیم می توانیم اقلام مواد غذایی را مورد بررسی قرار دهیم. بسیاری از مواد غذایی نیز همانند داروها باید در شرایط خاصی نگهداری شوند در غیر این صورت تاریخ انقضای آن ها زودتر از زمان مشخص فرا رسیده یا به عبارتی دیگر طعم و مزه خود را از دست می‌دهند و مصرف آن ممکن است مسمومیت های غذایی را به وجود آورد.

مطلب پیشنهادی:   مقوای کرافت چیست؟

حال تصور کنید شما صاحب یک سوپرمارکت بزرگ هستید و برای صرفه جویی در هزینه های خود از جعبه های بی کیفیتی استفاده می نمایید؛ در این صورت اگر موارد بالا برای مشتریان شما پیش بیاید احتمال شکایت از سوی آن ها نیز وجود دارد. درنتیجه برای جلوگیری از هر گونه مشکلی در آینده، حتماً به کیفیت و همچنین سابقه کاری شرکت چاپ و بسته بندی مورد نظر خود توجه ویژه‌ ای داشته باشید.

شاید برایتان جالب باشد:

اهمیت بسته بندی

مزایای خرید از فروشگاه کارتن عمده

از جمله خدمات قابل توجهی که یک فروشگاه کارتن می تواند در اختیار مشتریان خود قرار دهد، امکان خرید کارتن به صورت عمده می باشد. این موضوع به خریداران این امکان را می دهد که با هزینه ای کمتر، تعداد بالایی از کارتن های مورد نیاز خود را تهیه کنند. از سویی دیگر با استفاده از این مزیت، امکان دریافت کارتن ها در زمان کوتاه تری نیز وجود دارد. تصور کنید قصد تهیه 1000 عدد کارتن را دارید؛ شرکتی می تواند روزانه 200 کارتن را برای شما تولید کند، بنابراین در پایان پنج روز موفق به دریافت تمامی کارتن های خود خواهید شد.

از طرفی دیگر شرکتی توانایی تولید 1000 کارتن شما را تنها در یک روز دارد. کدام یک را انتخاب می کنید؟ سرعت بالای این خدمات که با دارا بودن خط تولید پیشرفته امکان پذیر است، مزیت بعدی است که در رابطه با دلایل استفاده از فروشگاه کارتن با سابقه، آن را توضیح خواهیم داد.

همچنین مطالعه کنید:

کارتن بسته بندی عمده

فروشگاه اینترنتی کارتن

 

تاثیر خط تولید کارخانه بر سرعت ارائه خدمات فروشگاه کارتن بسته بندی

در هنگام انتخاب فروشگاه کارتن حتما توانایی خط تولید آن را نسبت به نیاز خود بسنجید. به زبان ساده، بررسی کنید که آیا فروشگاه مورد نظر توانایی انجام سفارشات شما را دارد یا خیر. در صورتی که دارای کسب و کاری بزرگ باشید و فروشگاه کارتنی کوچک را انتخاب نمایید، به دلیل آن که نیاز شما بیشتر از توانایی خط تولید فروشگاه مورد نظر است، زمان زیادی را از دست خواهید داد. از طرفی دیگر ممکن است از رقبایتان نیز عقب بمانید. در نهایت نیز به این نتیجه خواهید رسید که باید فروشگاه خود را تغییر دهید، پس چرا از همان ابتدا با صرف زمانی بیشتر از خسارات آتی جلوگیری نمی کنید؟ پیشنهاد ما به شما این است که به خط تولید فروشگاه توجه ویژه ای داشته باشید تا مشکلاتی اینچنینی برایتان رخ ندهد.

مطلب پیشنهادی:   انواع جعبه های لمینتی

فروشگاه اینترنتی کارتن

با پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن بخشی از فعالیت کسب و کارها، برخی از فروشگاه های کارتن (کارتن سازی) نیز در این راستا اقداماتی انجام داده اند. از مزایای فروشگاه اینترنتی کارتن می توان به این اشاره کرد که امکان استعلام قیمت ها به صورت آنلاین وجود دارد. همچنین به دلیل حذف محدودیت های فیزیکی، مصرف کننده در هر زمان که بخواهد می تواند به سایت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کند. جالب است بدانید مزایای این نوع فروشگاه ها به موارد مذکور ختم نمی شود. مصرف کننده امکان بررسی و مقایسه قیمت بین تمامی کارتن های موجود در سایت را داشته و در نهایت می تواند اگر ابهامی داشت که در سایت موفق به رفع آن نشد، با پشتیبانی تماس حاصل نماید.

فروشگاه کارتن بسته بندی

 

فروشگاه کارتن بسته بندی تهران

اهمیت یافتن فروشگاه کارتن در تهران برای کسب و کارهایی که در این استان فعالیت می کنند بسیار زیاد است. این کسب و کارها دیگر نیازی نیست تا مسافت زیادی را برای سفارش کارتن های بسته بندی خود طی کنند. چراکه حتی اگر فروشگاه کارتن مورد نظر آن ها از سایت مناسبی نیز برخورد نباشد، به دلیل کم بودن مسافت به سادگی می توانند با مراجعه به محل فروشگاه، سفارش خود را ثبت نمایند.

متعاقبا تحویل کارتن ها نیز در زمان کوتاه تری انجام شده و هزینه حمل و نقل هم به دلیل کم بودن مسافت، کاهش چشمگیری خواهد داشت. فروشگاه سپیدار کارتن با سال ها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع کارتن بسته بندی، انتخابی مناسب برای ساکنین تهران و کرج محسوب می شود. ساکنین سایر شهرها نیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سفارش و دریافت کارتن ها با پشتیبانان سپیدار کارتن تماس بگیرند.

بیشتر بخوانید:

نکاتی کلیدی برای طراحی بسته بندی کالاها

جمع بندی

امروزه فروشگاه های کارتن نقش موثری را در تسهیل امور کسب و کارهای مختلف ایفا می کنند. به همین دلیل است که آشنایی با ویژگی هایی از قبیل تنوع بالای محصولات، توانایی بالا در خط تولید، استفاده از سایت و عواملی از این قبیل اهمیت زیادی پیدا کرده است. در این بخش سعی کردیم تا حد امکان، موارد مذکور را مورد بررسی قرار دهیم تا در نهایت بتوانید با دید بازتری تصمیم خود را بگیرید.

مطلب پیشنهادی:   ایده های خاص برای بسته بندی پوشاک

البته با توجه به مطالب گفته شده می توان اینگونه نتیجه گرفت که فعالیت فروشگاه کارتن در صنعت بسته بندی و چاپ بسیار گسترده بوده و امکان پرداختن به تمامی موارد موجود در آن، در مقاله مذکور وجود ندارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم تا سایر مقالات موجود در سایت را نیز مطالعه نمایید. این کار به شما کمک می کند تا علاوه بر بالا بردن اطلاعات خود در رابطه با کارتن ها و جعبه های بسته بندی با خدمات شرکت سپیدارکارتن نیز بیش از پیش آشنا شوید. در صورت بروز هرگونه ابهام و یا سوال می توانید سوالات خود را از مشاوران مجرب این مجموعه بپرسید و یا با مطالعه سایر مقالات به رفع ابهامات خود بپردازید. ممنون از این که تا پایان این بخش همراه ما بودید.

کلیک کنید.!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 info@sepidarcarton.com

دفتر فروش: ۷۷۲۸۹۳۹۰  |  ۷۷۲۸۹۳۹۱  |  ۷۷۸۲۳۱۷۲
خط تلگرام دفتر مرکزی: ۰۹۱۲۲۴۵۷۶۳۶

آدرس کارخانه: تهران، شهرک خوارزمی، فاز۲، بلوار گلستان، ابتدای خیابان بگونیا، پلاک۱۳۶
Call Now Buttonمدیر عامل 09122457636