جوهر سفید

جوهر سفید ، رنگی که بسته بندی را دگرگون می‌کند

5/5 - (1 امتیاز)

جوهر سفید ، رنگی که بسته بندی را دگرگون می‌کند.

بسته بندی، خط مقدم نوآوری در طراحی است. در بسته‌بندی هم باید علاوه بر طراحی هوشمندانه ابزار مناسب برای چاپ زیبا در دسترس داشته باشیم که جوهر سفید این امکان را به ما می‌دهد. در حقیقت برای برچسب موادغذایی و حمل کننده‌های از جنس کارتن کنگره‌ای، جوهر سفید بسیار لازم است.

هر چند دست پیدا کردن به یک رنگ سفید اصیل در یک برچسب بسیار سخت است اما جوهر الکترونیکی سفید HP که آن آنرا با نام HP Indigo می‌شناسیم، می‌تواند کارساز باشد. چراکه همیشه سفید و مات است و رنگی خالص و سرزنده است و این جرات را به ما می‌دهد که به راحتی در زمینه‌های سفید و رنگی و حتی فلزی طراحی کنیم. جوهر سفید می‌تواند بین تصاویر قرار گیرد تا تصویر دو طرفه ایجاد شود.
به عنوان مثال در بسته‌بندی پاپ‌کورن گورمت، از یک بستر فلزی استفاده کردیم که به جوهر سفید حالت روشن و خاموش مرواریدگونه جذاب داده‌ است.

جوهر سفید و کارتن کنگره‌دار

هر چند سیاه محبوب‌ترین رنگ برای چاپ روی جعبه‌های حمل‌و‌نقل است، اما حتما ارزان‌تر از رنگ‌های دیگر نیست. از سوی دیگر در چاپ وقتی از رنگ کرافت استفاده می‌شود نتیجه تیره‌تر از اصل است اما با استفاده از جوهر سفید شما می‌توانید با ایجاد یک تصویر خوب، معکوس عمل کنید.

به عنوان مثال، جعبه نمک دریای مرده Bokek بهترین مثال از گرفتن یک جعبه ساده و تبدیل آن به چیزی به یاد ماندنی است. بر این اساس با ترکیب یک طراحی عالی و جوهر سفید، یک نگاه تازه و اصلاح شده بدست می‌آورید چراکه این جوهر یک راه ساده برای افزودن سحر و جادو به بسته‌بندی شما بدون پرداخت هزینه خیلی زیاد است.

مطلب پیشنهادی:   نکات مهم در اثاث کشی

کارتن نمک دریایی

1 دیدگاه دربارهٔ «جوهر سفید ، رنگی که بسته بندی را دگرگون می‌کند»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button09122457636