3.5/5 - (2 امتیاز)

سفارش جعبه فانتزی و شکلات

سپیدار کارتن با به کارگیری کلیه‌ امکانات چاپ اتوماتیک، لمینت، چاپ فلکسی و جعبه‌های مقوایی چندلایه با قابلیت چاپ دیجیتالی جعبه‎ های شکلات شما را چاپ، اجرا و تولید می‌‎کند.

تولید جعبه شکلات مورد نیاز واحد صنعتی خود را با اطمینان به سپیدار کارتن بسپارید.

برای ارتباط با بخش فروش جعبه فانتزی و شکلات می‌توانید فرم سفارش را پر فرمایید یا از روشهای زیر استفاده کنید:

تماس با بخش فروش: ۷۷۲۸۹۳۹۰-۰۲۱

تماس از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۲۴۵۷۶۳۶

(با کلیک به روی شماره موبایل به پیام رسان مربوطه منتقل خواهید شد)

فرم سفارش آنلاین جعبه فانتزی و شکلات

همکاران بخش فروش در ساعات کاری، حداکثر ۲ ساعت پس از تکمیل فرم، برای پیگیری با شما تماس خواهند گرفت.

طراحی بسته­ بندی عامل تأثیر­گذار در فروش هر محصولی است که باید مطابق با سلیقه مخاطبان آن به انجام برسد. وقتی پای بسته‌بندی هدیه و محصولات کادویی مانند شکلات در میان باشد، موضوع جعبه کادویی بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند.

از دیگر تولیدات سپیدار کارتن طراحی و تولید خلاقانه و کاربردی جعبه‌های شکلات است. جذابیت ظاهری جعبه‎ های شکلات مثال خوبی است تا اهمیت داشتن ایده در طراحی جعبه ها را بیش از پیش متوجه شویم. جعبه‌های کاغذی و جعبه‌های شکلات در شکل‌های متنوع طراحی و تولید می‎شوند که معمولا مدل، رنگ و تزیینات آن‎ها برگرفته از خصوصیات محصول یا شکلاتی است که درون آن قرار خواهد گرفت. به کارگیری کمی خلاقیت در صنعت بسته‌بندی شکلات و ساخت سایر جعبه های کاغذی می‌تواند روش تبلیغاتی بسیار موثری برای فروش بیشتر باشد. همچنین وجود بازار رقابتی بین تولید کنندگان یک محصول مشابه لزوم توجه به داشتن بسته‌بندی خاص و خلاقانه را دو چندان می‌کند.

سپیدارکارتن علاوه بر رعایت اصول یک بسته‌بندی سالم و مطمئن برای حفظ محصول از آسیب‌های فیزیکی و یا صدمات ناشی از موارد مربوط به حمل‌ونقل و جا‌به‌جایی محصول توجه به جنبه‌های زیبایی شناختی و بصری را برای جذب مصرف کننده مورد توجه قرار می‌دهد و به خوبی می‌داند که بسته‌بندی به نحوی معرف شخصیت برند شماست و قرار است در برخورد اول با مخاطبان محصول شما را معرفی ‌کند. بنابراین جعبه‌های شکلات که امروزه به عنوان هدیه به دوستان و عزیزانمان هدیه می‎دهیم باید علاوه بر کیفیت شکلات دارای بسته‌بندی شیک و متمایز و در خور عنوان هدیه باشند. 

Call Now Button09122457636